• bok@sendgift.pl
 • +48 22 868 04 99
 • Zapraszamy do kontaktu w godzinach 7:00 – 17:00
Prezenty dla pracowników na Wielkanoc - co podarować?
Prezenty dla pracowników na Wielkanoc - co podarować?

W wielu firmach prezenty na Boże Narodzenie to już tradycja - trudno wyobrazić sobie zimowe święta bez upominku od pracodawcy. To sposób na docenienie pracowników i podziękowanie za dwanaście miesięcy wytężonych działań.

Jednak z budowaniem pozytywnej atmosfery wśród pracujących, nie warto czekać do grudnia - w końcu regularne wsparcie i docenienie, dobrze wpływa na efektywność pracowników przez cały rok. Zmotywowany zespół lepiej pracuje przez wszystkie miesiące - pod warunkiem, że zadbamy zawczasu o wellbeing zatrudnionych osób.

Dobrym sposobem są paczki dla pracowników na Wielkanoc! To sposób na to, by podziękować za zaangażowanie, które wkładają w swoją pracę od początku roku. Coraz więcej przedsiębiorstw dochodzi do wniosku, że prezenty dla pracowników na Wielkanoc to wartościowe narzędzie do budowania motywacji, a także - pogłębiania relacji na linii pracodawca-pracownik.

Paczki dla pracowników na Wielkanoc - dlaczego warto?

Na Boże Narodzenie, pracownicy podarunków raczej się spodziewają - taka forma podziękowania za mijający rok nie jest dla nich zaskoczeniem. Tymczasem, podarowanie paczki na Wielkanoc to ciągle duża nowość i szansa na wywarcie pozytywnego wrażenia na swoim zespole.

Czas Wielkanocy to początek drugiego, intensywnego kwartału w roku - to okres, w którym zaangażowanie pracowników w realizację rocznych celów, jest nie do przecenienia. To podejmowane często właśnie wtedy działania, będą rzutować na końcowe wyniki w grudniu. Dlatego to istotny moment, by wesprzeć swoich pracowników, pomóc im odnaleźć pasję do tego, co robią czy po prostu - pokazać, że pracodawca docenia ich wysiłki podejmowane w trakcie, a nie tylko końcowe rezultaty.

Często to również pierwsza po kilku miesiącach okazja do spotkania z bliskimi - a firmowe paczki na Wielkanoc to bez wątpienia zestawy, z których mogą skorzystać całe rodziny, nie tylko sam obdarowany.

 

Co do paczki dla pracownika na Wielkanoc?

Zastanawiając się nad tym, co podarować na Wielkanoc pracownikom, warto uwzględnić szeroki wachlarz możliwości, wybierając zawartość paczki tak, by sprawiła radość wszystkim obdarowanym! Komponując prezenty dla zatrudnionych na wiosenne święta, można zestawy skomponować, by uwzględnić różnorakie przyjemności. To świetna okazja, by ofiarować pracownikom jakościowe produkty, które sprawią im dużo radości nie tylko w momencie otwarcia kartonu.

Co warto zawrzeć w takiej paczce?

 

 • Dobrej jakości słodycze - to prezentowy pewniak. Wysokiej jakości słodkości to pomysł, który sprawdzi się w większości firmowych paczek. To zaproszenie do podzielenia się z bliskimi pracownika - najlepiej smakują przy świeżo zaparzonej kawie.
 • Kawa - to idealne dopełnienie słodkości. Szansa na wypróbowanie nowych mieszanek, innych niż te, po które na co dzień sięgamy. Koneserzy kawy docenią taką aromatyczną podróż, a osoby, które nad kompozycje smakowe cenią bardziej społeczny wymiar rytuału picia kawy - chętnie przygotują jej filiżankę bliskim osobom.

 

 • Wino - często w paczkach na Wielkanoc znajduje się dobrej jakości wino. To zapowiedź zbliżającej się wiosny i lata, często kojarzonych z długimi, beztroskimi wieczorami przy lampce ulubionego wina. Mając butelkę w rękach - taka zapowiedź staje się zdecydowanie bardziej konkretna!
 • Bakalie i suszone owoce - oprócz słodkości, dobrze, aby w paczce na Wielkanoc znalazły się zdrowe alternatywy! Bakalie, orzechy, suszone owoce są bogate w wiele wartościowych składników odżywczych, a przy tym - wyjątkowo smakują! Dlatego to strzał w dziesiątkę pod względem tego, co warto podarować pracownikom z okazji kwietniowych świąt.

 • Wielkanocne ciasta - chociaż część osób wybiera samodzielne pieczenie ciast, niektórzy z ulgą odkryją wielkanocny mazurek w paczce na święta! To sposób na zaoszczędzenie chwil spędzonych w kuchni na rzecz jakościowego czasu z bliskimi w przededniu świąt. A przecież nie ma niczego cenniejszego!
 • Świeczki dekoracyjne i zapachowe - wiosna to czas, w którym na nowo przyglądamy się naszemu najbliższemu otoczeniu. To moment, w którym ruszamy z remontami, drobnymi porządkami, a także - zmianą dekoracji z zimowych na wiosenne. Dekoracyjne świeczki będą idealnym dopełnieniem odświeżonej atmosfery w domu - przyjemnie będzie poczuć powiew wiosny ze zwiastującymi ją aromatami świec!

Zobacz nasze zestawy wielkanocne

 Pobierz katalog Wielkanoc 2022

Jak widać, jest wiele możliwości wyboru trafionych prezentów dla pracowników na Wielkanoc. Paczki na święta to okazja, by sprezentować zatrudnionym coś więcej: dając im swoją uwagę, pamięć, miłe słowo - dlatego do tego typu przesyłek warto dołączyć firmowe gadżety oraz dedykowaną kartkę okazjonalną. Pozwoli do pogłębić więź z zatrudnionymi i pozytywnie wpłynąć na ich motywację.

 

Prezenty dla pracowników na Wielkanoc - jak to zorganizować?

Najlepszym wyborem będzie postawienie na sprawdzone rozwiązania, które przeszły chrzest bojowy przy kilkusettysięcznych dostawach z okazji Bożego Narodzenia. Świetnym rozwiązaniem jest platforma sendigift.pl - jej głównym atutem jest duża elastyczność w odbiorze paczki przez pracowników.

 

Jak to działa krok po kroku?

 1. Po ustaleniu zawartości paczki dla pracowników, wszyscy zatrudnieni otrzymują dedykowany link do strony www, na której zamawiają to, co pracodawca dla nich przygotował.
 2. Oprócz linku, czeka na nich specjalny kod, dzięki któremu zamówią zaprezentowany zestaw za 0 zł! To prosty mechanizm, bazujący na dobrze wszystkim znanych sklepach online - każdy krok jest dokładnie opisany, nie sposób po drodze się zgubić!
 3. Podając adres do wysyłki, każdy obdarowany może wybrać, czy chce zamówić paczkę do domu, czy na adres rodziny, u której będzie spędzał święta. To duża wygoda i gwarancja tego, że prezent dotrze na czas!
 4. Ci z pracowników, którzy obawiają się minięcia z kurierem, wybierając opcję wysyłki, mogą zdecydować się na paczkomaty InPost. To wygodny sposób dla tych, którzy przygotowując Wielkanoc, często wychodzą z domu, by załatwić wszystkie sprawunki - nie ogranicza ich wtedy czas dostawy.

 

Jak widać, dostarczenie pracownikom prezentów na Wielkanoc, jest wygodnym, sprawdzonym procesem, z którego z powodzeniem korzystały w zimie setki tysięcy osób. Wiosenne święta to wyjątkowy czas, by zadbać o swój zespół, a przemyślany podarunek będzie idealnym na to sposobem!

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium