22

[10.07]

a dostawę wyślemy do Ciebie w następny dzień roboczy

 Zapraszamy na zakupy

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Live cooking dla pracowników
Live cooking dla pracowników

Pracownikom, którzy od wielu miesięcy wykonują swoje zadania zdalnie, a nie jak wcześniej w biurze, zdecydowanie brakuje bliższego kontaktu z innymi ludźmi. Nieformalne kontakty, integracja, budowanie relacji między pracownikami w organizacji jest ważne, bo przekłada się na jakość pracy. Dużo łatwiej o wzajemną pomoc i zaufanie, gdy pracownicy dobrze się znają i wspólnie dążą do wyznaczonych celów. Jednym ze sposobów na spędzenie czasu razem może być live cooking!

Wielu pracowników z powodu pandemii zmieniło swoje nawyki żywieniowe. Czasem były to zmiany na lepsze. W domu łatwiej o przygotowanie świeżych dań, niektórzy mają także więcej czasu, ponieważ unikają długich dojazdów. Jednak co to za przyjemność, gdy jemy dania w samotności? Zdrowe odżywianie i promowanie prozdrowotnych, dobrych nawyków można połączyć z zabawą. Odpowiedzią na te wszystkie potrzeby jest live cooking. Co to znaczy?

Live cooking to połączenie warsztatów kulinarnych z efektownym pokazem. Największym atutem jest fakt, że potrawy powstają na oczach widzów. Często osoba prowadząca jest także showmanem i potrafi zainteresować uczestników swoją wiedzą. Dzięki popularności programów kulinarnych powstało zapotrzebowanie na aktywny udział w pokazach gotowania, gdzie osoby biorące udział przygotowują potrawy pod okiem znanego mistrza kuchni.

Gdy wiele usług przeniosło się do świata wirtualnego w naturalny sposób zwiększyło się też zapotrzebowanie na live cooking online. Teraz każdy może gotować w swojej kuchni, a prowadzącego kulinarne warsztaty zobaczy na ekranie komputera. Gotowanie można zamienić zatem w ciekawy event i w ten sposób integrować pracowników.

Chcesz wiedzieć, co możemy razem ugotować?

Zobacz dostępne przepisy!

 

Jak możemy zorganizować live cooking online w Dailyfruits?

Zadbamy o każdy szczegół!

  • Proponujemy sprawdzone przepisy na zdrowe dania stworzone przez nasz Dział Dietetyczny.
  • Dostarczamy do domów pracowników wszystkie potrzebne składniki
  • Zapewniamy mistrza kuchni, który sprawi, że zabawa przy wspólnym gotowaniu będzie niezapomnianym przeżyciem.

W styczniu 2021 rozpoczęliśmy współpracę z Szymonem Czerwińskim – finalistą programu Masterchef, który pomoże przygotować każdy z naszych przepisów. Dostawy paczek ze świeżymi produktami już od kilku miesięcy realizujemy w całej Polsce. W okresie świątecznym wysłaliśmy ich ponad 60 000.

 

Pamiętaj, że inwestując w live cooking online:

  • Integrujesz pracowników na home office,
  • Organizujesz bezpieczny, niestandardowy event,
  • Wspierasz edukację żywieniową.

 

Wyślij zapytanie:

zapytania@dailyfruits.pl

 

Zadzwoń:

22 868 04 99

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium