22

[10.07]

a dostawę wyślemy do Ciebie w następny dzień roboczy

 Zapraszamy na zakupy

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Gotowanie online – pierwsze eventy za nami!
Gotowanie online – pierwsze eventy za nami!

Stanęliśmy przez dużym wyzwaniem, bo zorganizowaniem spotkania z live cooking online zajęliśmy się kompleksowo. Od stworzenia przepisu, poprzez dostarczenie produktów do domów, kończąc na zorganizowaniu transmisji online z ekspertem, który zapewnił niezwykłą atmosferę, zapraszając uczestników do swojej kuchni i zdradzając wszystkie kulinarne sztuczki i sekrety. Efektem tych wyjątkowych warsztatów kulinarnych była wyjątkowo zdrowa pizza na spodzie z kalafiora.

"Atmosfera podczas live była bardzo rodzinna i przyjacielska. To prawda, że gotowanie face to face jest niesamowitym przeżyciem, ale nasze kulinarne warsztaty online pokazały, że mimo że dzieli nas kilkadziesiąt lub kilkaset kilometrów, możemy wspólnie przeżyć magiczny czas" – ocenił Szymon Czerwiński, finalista programu MasterChef Polska, który prowadził wydarzenie - „Jedzenie i gotowanie zawsze łączy ludzi i rozluźnia. Myślę, że o wiele łatwiej jest poczuć się grupą i poczuć przynależność do grupy właśnie podczas gotowania - wspólnego gotowania.”

Podczas eventu spotkali się pracownicy na co dzień mieszkający w różnych miejscach, którzy od wielu miesięcy mają ze sobą kontakt wyłącznie w trybie zdalnym. Wspólne gotowanie online było więc dla nich formą integracji i okazją do dobrej zabawy.

Czy taka forma spędzenie wieczoru, przypadł do gustu pracownikom?

Szymon Czerwiński nie ma wątpliwości: "Jestem przekonany, patrząc po reakcjach, wpisach, komentarzach, ale przed wszystkim patrząc na aktywność uczestników warsztatów, że są bardzo zadowoleni Jestem pewien, że ponownie mogli poczuć się jednym zespołem, który walczy - walczy w kuchni, a ta walka nie zawsze jest równa, ale wiem jedno - każdy z nich wygrał! Wygrał pyszne danie!"

"Wydarzenie zostało bardzo pozytywnie odebrane przez pracowników. Trochę żałowali, że nie widzą się nawzajem ale pomimo to mieli poczucie gotowania razem. Kucharz bardzo dobrze prowadził spotkanie - dopytywał czy wszyscy są już na danym etapie czy trzeba na kogoś poczekać. Pracownicy czuli się zaopiekowani. Po wydarzeniu sporo osób pochwaliło się zdjęciami pizzy na spodzie kalafiorowym. Byli też pozytywnie zaskoczeni jej smakiem.
Zdecydowanie poleciłabym wydarzenie innym firmom" -
powiedziała nam Dorota Kasperek-Kowalczyk - HR Generalist z firmy Postclick

Warto pamiętać o tym, że live cooking może być uzupełnieniem innych działań mających na celu żywieniowe wsparcie dla pracowników. Tak jest na przykład w przypadku firmy Currency One, operatora serwisów Walutomat i InternetowyKantor.pl.

"W naszej firmie, gdzie kultura organizacji i zgranie zespołu zawsze są priorytetem, z ciekawością wyszliśmy po niestandardowe pomysły integracji pracowników. Okazało się, że w dobie pracy zdalnej aktywności online nie muszą być nudne. Zdecydowaliśmy się na warsztaty kulinarne, webinar o zdrowym odżywianiu, konkurs tematyczny i zorganizowaliśmy tygodniowe Online Cooking Party" - wymienia Katarzyna Moszko-Stachowska, PR Manager Currency One.

 

Ostatnio udało się przygotować nietypową pizzę, ale mamy też propozycję wielu innych potraw.

Zobacz zestawy z przepisami 

 

Chcesz skorzystać z takiej usługi dla swojej firmy? 

Zadzwoń: 22 868 04 99

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium