• bok@sendgift.pl
  • +48 22 868 04 99
  • Zapraszamy do kontaktu w godzinach 7:00 – 17:00
Świąteczne upominki dla pracowników - co zrobić, żeby były nieszablonowe?
Świąteczne upominki dla pracowników - co zrobić, żeby były nieszablonowe?

Boże Narodzenie coraz bliżej - czas powoli myśleć o tym, jakie paczki na święta dla pracowników zorganizować w tym roku! Im szybciej podejmiemy finalne decyzje, tym większą mamy gwarancję, że upominki firmowe dla pracowników będą przemyślane i sprawią obdarowanym dużo radości!

Wybór prezentów dla zatrudnionych to niełatwa sprawa, zwłaszcza, jeśli na co dzień firma oferuje szereg innych benefitów. Pracownicy, którzy regularnie są zaskakiwani przez pracodawcę ciekawymi bonusami, jak na przykład webinaria lub szkolenia dietetyczne, oczekują z okazji Gwiazdki czegoś naprawdę wyjątkowego!

Dlatego chcąc trafić w gusta zróżnicowanej grupy osób, szukając pomysłów na paczki na święta, stoimy przed trudnym zadaniem! Warto jednak podejść do przygotowywania upominków nieszablonowo - tak, by pozytywnie zaskoczyć obdarowanych pracowników!

Zobacz katalog prezentów świątecznych 2021

 

Ekologiczne opakowanie paczki na święta


Prezenty gwiazdkowe, tradycyjnie pakowane, generują dużą ilość odpadków: folie, papiery, dekoracyjne wstążki - części z nich nie da się poddać procesowi recyklingu. Tymczasem, wiele osób stara się wdrażać proekologiczne podstawy do swojego życia, starannie unikając tworzenia niepotrzebnych śmieci. Segregujemy, przetwarzamy, wybieramy wielorazowe opakowania.

Dlatego dobrym pomysłem, który szczególnie spodoba się pracownikom zaangażowanym w działania na rzecz środowiska, będzie wybór ekologicznego opakowania na firmowe upominki na święta!

Ekologicznie zapakowane prezenty to nie tylko ukłon w stronę środowiska, ale też jasne opowiedzenie się firmy po stronie działań wspierających dbałość o naszą planetę. W wielu przedsiębiorstwach organizowane są inicjatywy z zakresu less waste. Chcąc być konsekwentnym w edukacji prośrodowiskowej pracowników, dobrze zadbać o takie detale, jak opakowania paczek na święta.

Prezenty zapakowane w karton, bez zbędnego plastiku - to istotny trend w przypadku świadomych przedsiębiorstw, które w swojej misji mają troskę o środowisko naturalne.

Z firmowym znakiem


Postawienie na ekologiczne opakowanie nie oznacza, że prezenty dla pracowników nie mogą być zapakowane kreatywnie! Karton można ozdobić firmowym logo lub elementem graficznym charakterystycznym dla pracowników. W ten sposób, paczki będą spersonalizowane, a odbierając przesyłkę - obdarowany nie pomyli jej z żadnym z przedświątecznych zamówień.

Dodatkowo, elegancko ozdobiony karton może zyskać… drugie życie! Najczęściej pomagają w tym dzieci pracowników, dorysowując lub doklejając własne elementy.


Upominki firmowe dla pracowników mogą być personalizowane nie tylko na poziomie opakowania. Możemy też zastanowić się nad kreatywną zawartością paczki, która pozwoli przemycić jak najwięcej akcentów związanych z firmą.

Idealnym rozwiązaniem będzie kartka z życzeniami, z logotypem i w kolorach firmy! Sam tekst życzeń też może nawiązywać do sytuacji i wydarzeń znanych pracownikom, będąc nieszablonowym podsumowaniem mijających 12 miesięcy. Rymowanka? Biały wiersz? A może krótkie opowiadanie? Możliwości jest naprawdę wiele, a ogranicza nas tylko kreatywność i format pudełka.

Innym sposobem na podkreślenie najlepszych życzeń od pracodawcy, będzie uwzględnienie w paczce świątecznej firmowego gadżetu. Może być on przydatny, może być zabawny, a może być po prostu piękny i elegancki. Niezależnie od tego, każdy obdarowany szeroko się uśmiechnie, znajdując w przesyłce oryginalny gadżet z logo firmy!

Wyjątkowa zawartość paczki na święta

 

Prezenty dla pracowników, które sprawią im szczególną radość, to starannie wybrane, dobrej jakości produkty spożywcze. Każdy z nas lubi sięgnąć po pyszności - nie zawsze jednak mamy taką okazję. Dlatego upominki dla pracowników powinny zawierać najlepszej jakości, nietypowe produkty, które nie są pierwszym wyborem przy cotygodniowych zakupach spożywczych. W ten sposób, możemy zaoferować obdarowanym wyjątkowe doświadczenia smakowe i zabrać ich w aromatyczną podróż!

Tradycyjnie, w paczkach dla pracowników, znajdziemy słodycze. Aby zaproponować coś oryginalnego, zamiast typowych ciastek czy batonów, sięgnijmy po alternatywy: suszone owoce w gorzkiej czekoladzie, bakalie, najlepszej jakości konfitury. To okazja, by przedstawić obdarowanym produkty, po które nie mieli okazji sięgać, a które mogą okazać się strzałem w dziesiątkę i przypaść im do gustu!

Dobrze, by wśród zaproponowanych produktów wchodzących w skład przesyłki dla pracowników na święta, nie zabrakło polskich marek, tworzonych przez firmy z wieloletnią tradycją, lub przeciwnie - przez nowe biznesy, oferujące najwyższej jakości smakołyki! W ten sposób możemy trafić przez żołądek do serca także zatrudnionych w naszej firmie osób z zagranicy.

Kreatywne upominki dla pracowników - to łatwe!


Gdy już zdecydujemy się na określoną zawartość paczki dla pracowników, dystrybucja prezentów jest naprawdę prosta! Korzystając z zasad działania sklepów internetowych, wszystko dzieje się na linii pracownik - profesjonalna firma zajmująca się przygotowaniem i dystrybucją prezentów.

Jak to działa? Przyjrzyjmy się procesowi krok po kroku!

  1. Pracownik otrzymuje link do strony www, na której znajdzie swoją paczkę
  2. Dzięki użyciu specjalnego kodu, zamawia prezent za 0 zł - dokładnie tak, jak składa zamówienia internetowe, robiąc zakupy online.
  3. Paczka dociera do pracownika pod podany adres - niekoniecznie ten, który figuruje w dokumentach pracodawcy. Część osób może spędzać przedświąteczny czas w domu rodziny, więc dzięki możliwości podania adresu przy zamówieniu mamy pewność, że paczka dotrze do właściwej osoby przed Gwiazdką!Jak widać, stworzenie oryginalnej paczki dla pracowników, to złożony proces - gra jest jednak zdecydowanie warta świeczki! Dzięki pomocy profesjonalnej firmy, całość będzie naprawdę łatwa - zarówno dla zamawiającego przedsiębiorstwa, jak i obdarowanego pracownika. Uśmiech, zadowolenie i wspomnienia żywe przez kolejnych kilka miesięcy trudno zamknąć w przesyłce z prezentem, ale dużo dobrych emocji i jakościowe produkty - już jak najbardziej można!

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium