• bok@sendgift.pl
  • +48 22 868 04 99
  • Zapraszamy do kontaktu w godzinach 7:00 – 17:00
Paczki świąteczne dla pracowników 2022 – jak je zapakować?
Paczki świąteczne dla pracowników 2022 – jak je zapakować?

Jak powinny wyglądać paczki świąteczne dla pracowników, aby sprawić im radość? To duża sztuka, żeby przygotować upominki, które będą atrakcyjne wizualnie i niepowtarzalne. Często to właśnie wygląd i sposób dostarczenia prezentu ma większe znaczenie niż wartość produktów, które są w pudełku.

Paczki dla pracowników – czy i dlaczego warto?

Prezenty na święta dla pracowników to tradycja, która funkcjonuje w firmach od lat. Niektórym wciąż paczki na święta kojarzą się raczej z dużymi zakładami przemysłowymi niż z biurową rzeczywistością, niemniej te stereotypy nie zawsze mają odbicie w rzeczywistości. Upominki dla pracowników wręcza się obecnie w dużych i małych firmach, bez względu na profil działalności czy branżę. A to dlatego, że pracodawcy nie traktują już akcji świątecznej wyłącznie jako dodatkowe kosztu. Przeciwnie – to inwestycja, która przynosi realne korzyści dla firmy.

 

Paczki dla pracowników to nie tylko miły gest. To często element programu wellbeingowego, który przynosi mierzalne rezultaty. Firma, która obdarowuje pracowników prezentami może liczyć na:

  • większe zaangażowanie pracowników,
  • wzrost poczucia docenienia,
  • większe zaufanie do pracodawcy i poczucie identyfikacji z firmą.

To, że te wskaźniki są niezwykle ważne pokazują najnowsze badania. Niejednokrotnie mówi się o spadającym zaangażowaniu, poczuciu wypalenia zawodowego czy zjawisku cichej rezygnacji. Paczka na święta dla pracownika to najlepszy sposób na to, że pokazać, że dbamy o swój zespół i doceniamy każdego pracownika i jego wkład!

Jak zapakować prezent na święta?

Zorganizowanie prezentów dla setek albo tysięcy pracowników wcale nie jest łatwym przedsięwzięciem. Przekonali się o tym wszyscy pracodawcy, którzy zajęli się organizacją paczek na święta w ostatniej chwili. W okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia może pojawić się wiele niedoborów – brak produktów w hurtowniach, kartonów, wypełniaczy, a nawet papieru do wydrukowania kartek świątecznych!

Warto powierzyć to zadanie firmie, która ma nie tylko doświadczenie w pakowaniu i dystrybucji paczek, ale też odpowiednie zapasy zrobione z wyprzedzeniem!

Im bliżej świąt tym mniejszy wybór zarówno produktów które mogą znaleźć się w zestawie jak również dostępnych opakowań. Dlatego zachęcamy naszych Klientów do składania zamówień możliwie szybko. Wtedy po prostu możemy zaoferować pełne spektrum możliwości.

 

Jakie rozwiązania polecamy?

Ekologiczny karton z tektury ryflowanej

Ten karton był wyjątkowo popularnym rozwiązaniem w 2021 roku. Wygląda naturalnie, nadaje się do recyklingu, bardzo dobrze wygląda szczególnie ozdobiony kolorową rafią. Standardowym wypełnieniem takiego kartonu jest naturalna wełna drzewna. W naszej ofercie jest najtańszą opcją.

 

Karton ryflowany czarny z logotypem

To stylowy i elegancki wariant opakowania. Kolor uzyskuje się korzystając z naturalnych barwników. Dodatkowym atutem jest możliwość umieszczenia na pudełku firmowego logotypu w postaci złotego stempla.

Opakowanie premium

To najbardziej kosztowny i zarazem najbardziej efektowny wariant. Opakowanie wykonywane jest z litej tektury z zamknięciem na magnes. Karton można zadrukować w całości tworząc dowolny wzór uwzględniający na przykład motywy świąteczne, logotyp firmowy, życzenia i inne elementy graficzne. W tych zestawach używamy wypełnienia z ekologicznego kolorowego papieru (sizal).

Karton z okienkiem

To atrakcyjna wizualnie opcja. Dzięki okienku można od razu zobaczyć zawartość paczki, jeszcze zanim zajrzymy do środka.

W naszym katalogu paczek świątecznych 2022 znajdziesz propozycje zestawów we wszystkich opakowaniach. Skład zestawów dobrany jest w ten sposób, aby produkty idealnie mieściły się w opakowaniu. Na życzenie Klienta uwzględniamy jednak możliwość zmian w zestawach czy spakowania dodatkowych gadżetów lub innych elementów z poza oferty katalogowej.

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium