22

[10.07]

a dostawę wyślemy do Ciebie w następny dzień roboczy

 Zapraszamy na zakupy

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Paczki na home office i inne usługi – zobacz nowe opinie!
Dailyfruits - paczki na home office i inne usługi – zobacz nowe opinie!

Okres przed Wielkanocą, podobnie jak przed Bożym Narodzeniem był dla nas intensywny, ponieważ wiele firm zdecydowało się na wysłanie paczki dla pracowników zdalnych właśnie z okazji świąt. W ten sposób od początku od wybuchu pandemii wysłaliśmy łącznie już 100 000 zestawów na home office!

Opinie od obdarowanych pracowników trafiają do nas już po zrealizowaniu wysyłki i dopiero wtedy przychodzi czas na weryfikację pomysłów i ich realizacji. Czy prezenty na Wielkanoc dla pracowników się sprawdziły? Oddajemy głos pracownikom Majorel, którzy mieli okazję wypróbować w praktyce między innymi zestaw do uprawy rzeżuchy!

Wspaniała paczka, każdy pracownik znajdzie w niej coś dla siebie, pomyśleliście o zdrowej diecie jak i odrobinie słodkości oraz  rodzinach z dziećmi, a już spryskiwacz do rzeżuchy który można potem jeszcze wykorzystać do dbania o inne rośliny, przebił wszystko!  REWELACJA!!  – Katarzyna

Fajny pomysł z tą rzeżuchą, a spryskiwacz się potem przyda do kwiatków. – Lucyna

Super inicjatywa, powinno być więcej takich, od razu humor lepszy!Kamil

Szaraczek spisał się na medal – słodycze + owoce – jest wybór, dla każdego coś dobrego  Anna

Zarówno my, jak i Pracownicy jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzonej akcji. Pojawiło się wiele pozytywnych informacji zwrotnych od naszych Pracowników  - tak oceniła kwietniową wysyłkę paczek dla pracowników Agnieszka Kostrzewa - Junior HR Consultant z BNP Paribas. 

"Uważam, że ta paczka to to bardzo fajny pomysł, ponieważ w czasie pandemii jesteśmy mocno odizolowani i brakuje tego normalnego, codziennego fizycznego kontaktu z firmą. Ta paczka jest namiastką tego kontaktu. Widać że ciągle o nas pamiętacie" - tak prezent od pracodawcy ocenił Marek z firmy Atos. 

Chociaż to paczki wielkanocne zdominowały ostatnie tygodnie, nie brakowało także innych inicjatyw realizowanych dla pracowników. Często firmy łączyły zresztą wysyłanie zdrowych produktów z edukacją żywieniową. W marcu zrealizowaliśmy rekordową liczbę webinarów dietetycznych online.

Jak wypadły:

Pani Magda ma świetną energię, można by jej słuchać godzinami i wiele się nauczyć. Nie było pytania, na które nie znałaby odpowiedzi. Nie możemy doczekać się kolejnego spotkania – skomentowała Dominika Wikariusz z firmy Atos.

 

Warto wspomnieć też o naszych zestawach zawierających przepisy od dietetyka oraz komplet składników do przygotowania wybranego dania lub nawet kilku dań. Jak takie pakiety sprawdziły się w praktyce?

Warzywa w przesyłce dotarły świeże, jedynie natka nieco przywiędła, ale po włożeniu do wody zaraz odżyła, więc musiała być również świeża. Ulotka z przepisami jest przygotowana bardzo fajnie, zarówno wizualnie jak i praktycznie – przepisy są proste, a dodatkowo fajnie, że są szczegółowo podane wartości odżywcze (...) Co do samej zupki, to muszę przyznać, że nawet JA, z dwoma lewymi rękami do gotowania, dałam radę -  tak zestaw na rozgrzewającą zupę oceniła Renata Bednarczyk z Abbott Laboratories Poland.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium