• bok@sendgift.pl
  • +48 22 868 04 99
  • Zapraszamy do kontaktu w godzinach 7:00 – 17:00
Paczki dla pracowników na Wielkanoc
Paczki dla pracowników na Wielkanoc

Wiele wskazuje na to, że święta wielkanocne znów spędzimy w cieniu obostrzeń spowodowanych pandemią, a wiele firm wciąż będzie pracować w trybie homeoffice. Można jednak zrobić coś, aby Wielkanoc była radosna. Warto sięgnąć po sprawdzony pomysł na prezent jakim jest wysyłka paczek dla pracowników zdalnych.

Wręczanie upominków pracownikom i firmowe spotkania przy jajeczku to popularne sposoby na celebrowanie świąt wielkanocnych. Teraz jednak trzeba dostosować swoje plany do dostępnych możliwości. Wiele spotkań przeniesie się do świata online. Wciąż jednak można przekazać swojemu zdalnemu zespołowi prezent, który będzie realnym wsparciem i pokazaniem, że doceniamy wkład każdego pracownika w rozwój naszej organizacji.

Paczki dla pracowników zdalnych – co na Wielkanoc?

W ofercie na święta wielkanocne pojawiają się oczywiście tradycyjne zestawy upominkowe z kawa, herbatą winem i akcentami świątecznymi jak okolicznościowa czekolada czy psikawka na lany poniedziałek.  Jednak oprócz tego stawiamy także na kreatywne podejście do tego zagadnienia.

Szczególnie polecamy Zestaw do rzeżuchy, który umożliwi samodzielnie zasadzenie i uprawianie rośliny, aby wyrosła na święta. Dbanie o swoją własną uprawę to forma zabawy, oderwania się od codzienności, ale jednocześnie element przygotowań do świąt, który może być obecny w każdym domu. W paczce znajduje się wszystko co będzie potrzebne – nasiona, podłoże, odpowiednia skrzynka z pojemnikiem pełniącym funkcję doniczki, a nawet spryskiwacz. Dołączyliśmy także instrukcję, w jaki sposób obchodzić się z zestawem, aby uprawa była udana.

Domowa uprawa rzeżuchy to ciekawy pomysł na zaangażowanie pracowników.

Można tez postawić na bardziej tradycyjne rozwiązania i postawić na takie prezenty jak:

- wino,
- kawę i herbatę,
- czekoladę, ciastka i inne słodkości,
- przetwory takie jak zakwas na żurek, konfitury, dżemy, żurawina,
- bakalie, orzechy, suszone owoce

Dobrym pomyłem są świąteczne akcenty w formie świeczki albo naklejki z jajkiem albo zającem wielkanocnym. 
W wielu paczkach z pewnością znajdą się czekoladowe zające uwielbiane przez dzieci. 

Wierzymy, że podobnie jak przed Bożym Narodzeniem, wysyłka paczek dla pracowników zdalnych z okazji świąt wielkanocnych poprawi nastroje, sprawi wiele radości i będzie miłym wspomnieniem, które pozostanie w pamięci obdarowanych na dłużej.

Bardzo ważna jest też personalizacja upominku.
W końcu pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz! Dbamy o to, żeby opakowania były ekologiczne - zamiast plastikowych wypełniaczy stosujemy naturalną wełnę drzewną, a eleganckie ryflowane kartony nadają się do recyklingu. 

Każda paczka może być wyjątkowa. W ramach personalizacji ozdabiamy paczki kolorową rafią lub naklejką z wybranym wzorem i logo Klienta. 
W środku można umieszczamy kartkę z wybraną grafiką i życzeniami. 

Chcesz wiedzieć, jak to wygląda?

Zobacz zakładkę Realizacje. 

Chcesz poznać naszą ofertę na wielkanocne zestawy dla pracowników?

  

Zadzwoń:

22 868 04 99

Sprawdź najnowszy katalog - Paczki na Wielkanoc 2022 >>>

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium