• bok@sendgift.pl
  • +48 22 868 04 99
  • Zapraszamy do kontaktu w godzinach 7:00 – 17:00
Paczki dla pracowników na święta 2022 – nowy katalog już gotowy
Paczki dla pracowników na święta 2022 – nowy katalog już gotowy

Czy Twoja firma planuje w tym roku przekazać paczki świąteczne dla pracowników? Ta forma doceniania swojego zespołu ma długie tradycje i od wielu lat znakomicie się sprawdza. Prezenty otrzymują zarówno specjaliści w firmach technologicznych i IT jak również pracownicy produkcyjni w dużych zakładach przemysłowych. Realizując setki zamówień w ostatnich latach dobrze wiemy jak różne mogą być potrzeby. Chcesz przygotować zestaw świąteczny na Boże Narodzenie? Z przyjemnością pomożemy!

Wiele pytań o realizację zamówień na paczki świąteczne otrzymaliśmy jeszcze zanim stworzyliśmy katalog na kolejny rok. Cieszymy się, że dla wielu firm jesteśmy godnym zaufania partnerem, a ci, z którymi współpracowaliśmy rok temu nie tylko powracają, ale również polecają nas innym!

Co przygotowaliśmy na święta 2022? Paczki świąteczne Sendgift

Dynamicznie zmieniająca się sytuacja i potrzeba zachowania elastyczności to elementy do których w ostatnich miesiącach trzeba się było niestety przyzwyczaić. Wojna tocząca się tuż za naszymi granicami, widmo powrotu pandemii, a także drastyczny wzrost cen sprawiają, że nastroje społeczeństwa dalekie są od optymizmu. Z tego powodu tym bardziej wartościowy stanie się gest w postaci upominku na koniec roku. Dla wielu pracowników to może być akcent, który pozwoli docenić pracodawcę i wprowadzić w prawdziwie świąteczny, pozytywny nastrój. Dlatego nie dziwi nas, że firmy z paczek nie chcą rezygnować. Jak jednak przygotować się do organizacji celebrowania świąt w sytuacji gdy najbliższa przyszłość jest tak niepewna?

Do domu czy do biura? Elastyczna dostawa prezentów

Jak zwykle wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i dostosowujemy się do mieniających się realiów. Dziś możecie wybrać zestaw dla pracowników z pośród 36 propozycji. Później razem zdecydujemy, w jaki sposób dostarczyć upominki. Jeśli zimę powitamy bez obostrzeń dotyczących wspólnych spotkań będziemy mogli dostarczyć paczki świąteczne prosto do siedziby firmy albo na wigilię firmową. Jeśli ze względu na zdrowie i bezpieczeństwo firma pracować będzie w rozproszonych zespołach zapewnimy dostawy prosto do domu każdego pracownika albo do paczkomatów tak samo jak w 2020 i w 2021 roku. Możliwe są wszelkie warianty hybrydowe w których część prezentów trafia zbiorczo do siedziby firmy, a część wysyłana będzie indywidualnie – w tym za granicę.

Jak będą wyglądać prezenty na święta 2022?

Tak jak chcesz! Oprócz dobrze znanych ekologicznych kartonów wypełnionych dekoracyjną wełną drzewną i przewiązanych wstążką z kolorowej rafii oferujemy także inne warianty opakowań. W ofercie na paczki świąteczne 2022 znalazły się także kolorowe kartony, opakowania z okienkiem oraz twarde kartony zamykane na magnez z możliwością zadruku na całej powierzchni opakowania. Każdy może wybrać swój wariant dostosowując go do swojej wizji i dostępnego budżetu.

Mając szerokie możliwości personalizacji oraz kreacji kartek świątecznych, naklejek i innych materiałów drukowanych możemy mieć pewność, że każdy prezent będzie atrakcyjny wizualnie i wyjątkowy! W końcu pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.

Jakie produkty na prezent świąteczny dla pracownika?

Tworząc zestawy świąteczne braliśmy pod uwagę, co sami chcielibyśmy dostać w prezencie. Zestawy są często spójne pod względem kolorystycznym i różnorodne, aby każdy znalazł coś dla siebie. W zestawach znajdziecie wiele produktów znanych z poprzednich lat – aromatyczną kawę i herbatę, miód, przetwory, zdrowe przekąski, gorzką czekoladę, pierniki. W katalogu jest wiele zestawów z winem, a także propozycje z produktami dla dzieci.

Sprawdź katalog prezentów świątecznych 2022

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium