• bok@sendgift.pl
  • +48 22 868 04 99
  • Zapraszamy do kontaktu w godzinach 7:00 – 17:00
Zamiast wigilii pracowniczej świąteczne paczki na home office!
paczki dla pracowników zdalnych

Jak wiecie lubimy sprawiać radość, a trudno znaleźć do tego lepszą okazję niż święta Bożego Narodzenia. Dlatego po tym jak nasi klienci pozytywnie przyjęli pomysł z paczkami pełnymi zdrowych produktów na home ofiice, postanowiliśmy rozszerzyć ofertę także o pakiety z upominkami na gwiazdkę. Ta propozycja spodobała się firmom, które szukały alternatywy dla wigilii pracowniczej. To sposób, żeby wesprzeć pracownika, z którym nie ma bezpośredniego kontaktu i pokazać, że pamiętamy o nim, robiąc taką niespodziankę.

Jakie były reakcje na paczki świąteczne na home office?

Hanna Gałązka z firmy Enea S.A - "Pracownicy firmy wykazali się profesjonalnym podejściem, dużą życzliwością i byli w stałym kontakcie z nami, podczas całego okresu świadczenia usługi. Usługa była wyświadczona zgodnie z umową, sprawnie i z należytą starannością, a wszelkie nieoczekiwane sytuacje były rozwiązywane natychmiast i z pozytywnym skutkiem". 

Odzew był bardzo pozytywny. Zresztą jak zawsze, jeśli się dostaje prezent. Wiele osób było zaskoczonych i serdecznie dziękowało. – tak reakcję na przesyłkę oceniła Joanna Cieciel z Dawn Foods.

Pracownicy są zachwyceni prezentami. Skorzystaliśmy z oferty świątecznej i jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, zaangażowania i jakości usługi." – to opinia Bogusławy Jądrachowicz – Menadżer z Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

 

 

O zaletach jakie zapewniają paczki dla pracowników zdalnych pojawiły się także wzmianki w mediach:

 

Zobacz artykuł w Pulsie Biznesu: Mikołaj zapuka podczas home office

 

Zobacz artykuł w Brief.pl: Pandemia impulsem do tworzenia nowych rozwiązań w Employer Branding

 

Co dalej z wysyłkami na home office?

Wierzymy, że pracownikom warto sprawiać niespodzianki i dbać o nich nie tylko od święta. Dlatego mamy dużo nowych pomysłów na zestawy, które będą w ofercie w 2021 roku. Już wkrótce nowe propozycje pojawią się na naszej stronie!

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium