22

[10.07]

a dostawę wyślemy do Ciebie w następny dzień roboczy

 Zapraszamy na zakupy

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Zamiast wigilii pracowniczej świąteczne paczki na home office!
paczki dla pracowników zdalnych

Jak wiecie lubimy sprawiać radość, a trudno znaleźć do tego lepszą okazję niż święta Bożego Narodzenia. Dlatego po tym jak nasi klienci pozytywnie przyjęli pomysł z paczkami pełnymi zdrowych produktów na home ofiice, postanowiliśmy rozszerzyć ofertę także o pakiety z upominkami na gwiazdkę. Ta propozycja spodobała się firmom, które szukały alternatywy dla wigilii pracowniczej. To sposób, żeby wesprzeć pracownika, z którym nie ma bezpośredniego kontaktu i pokazać, że pamiętamy o nim, robiąc taką niespodziankę.

Jakie były reakcje na paczki świąteczne na home office?

Hanna Gałązka z firmy Enea S.A - "Pracownicy firmy wykazali się profesjonalnym podejściem, dużą życzliwością i byli w stałym kontakcie z nami, podczas całego okresu świadczenia usługi. Usługa była wyświadczona zgodnie z umową, sprawnie i z należytą starannością, a wszelkie nieoczekiwane sytuacje były rozwiązywane natychmiast i z pozytywnym skutkiem". 

Odzew był bardzo pozytywny. Zresztą jak zawsze, jeśli się dostaje prezent. Wiele osób było zaskoczonych i serdecznie dziękowało. – tak reakcję na przesyłkę oceniła Joanna Cieciel z Dawn Foods.

Pracownicy są zachwyceni prezentami. Skorzystaliśmy z oferty świątecznej i jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, zaangażowania i jakości usługi." – to opinia Bogusławy Jądrachowicz – Menadżer z Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

 

 

O zaletach jakie zapewniają paczki dla pracowników zdalnych pojawiły się także wzmianki w mediach:

 

Zobacz artykuł w Pulsie Biznesu: Mikołaj zapuka podczas home office

 

Zobacz artykuł w Brief.pl: Pandemia impulsem do tworzenia nowych rozwiązań w Employer Branding

 

Co dalej z wysyłkami na home office?

Wierzymy, że pracownikom warto sprawiać niespodzianki i dbać o nich nie tylko od święta. Dlatego mamy dużo nowych pomysłów na zestawy, które będą w ofercie w 2021 roku. Już wkrótce nowe propozycje pojawią się na naszej stronie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium