• bok@sendgift.pl
  • +48 22 868 04 99
  • Zapraszamy do kontaktu w godzinach 7:00 – 17:00
Paczki dla pracowników na Wielkanoc 2023
Paczki dla pracowników na Wielkanoc 2023

Paczki na Wielkanoc – dlaczego warto?

Każdy prezent dla pracownika to benefit budujący dobrą markę pracodawcy i wpływający na poziom satysfakcji z pracy i lojalności wobec firmy. Nie można wycenić jego wartości patrząc wyłącznie na cenę produktów znajdujących się w zestawie. Znacznie istotniejszy jest sam fakt obdarowywania fizycznym upominkiem. Co więcej właściwie dobrany zestaw może pomóc w integracji i zaangażowaniu pracowników we wspólne inicjatywy. Najlepszy przykład to zestawy do domowej uprawy rzeżuchy, które cieszyły się ogromną popularnością w poprzednich latach. Pracownicy chętnie uprawiali tę roślinę w warunkach domowych korzystając z dostarczonych nasion i podłoża i dzielili się zdjęciami korzystając z wewnętrznych kanałów do komunikacji w firmie.

Wielkanocne upominki – jak to zorganizować?

Dostawa paczki na Wielkanoc w sendgift wygląda tak samo jak inne wysyłki. Zestawy prezentowe mogą być dostarczone zbiorczo do siedziby firmy lub kilku lokalizacji w całej Polsce albo wysłane bezpośrednio do domów pracowników. Nie musisz zbierać ich adresów – sami podadzą właściwe miejsce (lub wybrany paczkomat) wchodząc na stronę www i zamawiając dostawę korzystając z indywidualnego kodu przesłanego przez pracodawcę.

Możliwy jest także model hybrydowy w którym część paczek trafia do siedziby, a reszta zostaje wysłana do domów.

Paczki wielkanocne dla pracowników – co w nowym katalogu?

Dobry prezent to taki, który wpisuje się w potrzeby pracowników i ramy budżetowe. Dlatego nie ma jednego uniwersalnego zestawu dla wszystkich. Myśląc o różnych możliwościach zaproponowaliśmy 9 przykładowych pakietów. W ofercie na Wielkanoc 2023 znajdziesz między innymi:

  • Tradycyjne zestawy z mazurkiem, chrzanem, zajączkiem z czekolady,
  • Zestawy z winem, kawą i herbatą,
  • Zestawy atrakcyjne dla dzieci – z psikawkami na śmigus dyngus, zestawem do pieczenia bułeczek, rzeżuchą, naklejkami, które można przyczepić do ściany!

Możesz wybrać jedną z propozycji lub modyfikować zestaw katalogowy zamieniając produkty lub dokładając swoje gadżety firmowe. Zestawy tradycyjnie wysyłamy w ekologicznych kartonach z ekologicznym wypełnieniem z wełny drzewnej. Na kartonie może znajdować się firmowe logo albo okolicznościowa naklejka, a w środku kartka świąteczna z życzeniami.

Masz pytania albo chcesz już zamówić paczki na Wielkanoc 2023?

Zobacz katalog Wielkanoc 2024

Skontaktuj się z nami!

zapytania@sendgift.pl

+48 502 327 569

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium