• bok@sendgift.pl
  • +48 22 868 04 99
  • Zapraszamy do kontaktu w godzinach 7:00 – 17:00
Paczki na Dzień Dziecka - co wybrać w 2022?
Paczki na Dzień Dziecka - co wybrać w 2021 roku?

1 czerwca to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci, wiedzą o tym pracodawcy. Stąd w wielu firmach tradycja przygotowywania różnych upominków w formie paczki na Dzień Dziecka dla pracowników. Upominki często są zaplanowane w budżecie z dużym wyprzedzeniem, a rodzice i dzieci przyzwyczajeni do tej formy benefitów. Pozostaje tylko pytanie, jaki firmowy prezent na Dzień Dziecka okaże się strzałem w dziesiątkę. Jeśli zastanawiasz się, co wybrać, zobacz nasze pomysły i inspiracje!

Zdrowe produkty na Dzień Dziecka!

Czy paczka dla pracownika na Dzień Dziecka może zawierać tylko zdrowe produkty? Często się o to obawiamy, bo dzieci przecież wolą jeść słodycze niż świeże warzywa i owoce. Jak budować zdrowe nawyki żywieniowe, a jednocześnie sprawić radość najmłodszym? Mamy na to swój sposób! Świeże owoce można skutecznie przemycić do dziecięcej diety – wystarczy zrobić to w kreatywny sposób! Dlatego jako prezent na Dzień Dziecka proponujemy zestaw produktów, z których przygotujcie razem domowe lody! Razem z owocami i innymi produktami wysyłamy do domu również foremki do lodów oraz przepisy od dietetyka. Zabawa w samodzielne przygotowanie smacznych lodów to dobry sposób na zaangażowanie i wspólne spędzenie czasu w rodzinnym gronie. 

 

Coś słodkiego na Dzień Dziecka

Cukierki, czekolady, chrupki – to produkty, które uwielbiają dzieci niezależnie od wieku. Trudno z nich całkiem zrezygnować, bo przecież wszystko jest dla ludzi – trzeba tylko znać umiar! Jeśli słodycze to przekąska od czasu do czasu a nie główny składnik diety, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby były prezentem na Dzień Dziecka. Zwłaszcza, że można sięgać po zdrowsze odpowiedniki wielu produktów. Na przykład mleczną czekoladę zamieniamy na gorzką, a zamiast zwyczajnych cukierków można sięgnąć po słodycze z ksylitolem.

Warto też zachęcić dzieci do ruchu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Co może się przydać na rodzinny piknik albo na wakacje? Na przykład latawiec, frisbee, piłka albo rakietki do badmintona.

Każdy zestaw może dodatkowo zawierać różne artykuły plastyczne, kredki, farbki, balony. W końcu rysować i malować można nie tylko na białej kartce. Świetną rozrywką będzie chociażby pokolorowanie kartonu, w którym dostarczono upominek!

Paczki na Dzień Dziecka – co dla starszych dzieci?

Jak uszczęśliwić dzieci, które nie czekają już na słodycze i zabawki? Tutaj dobrym rozwiązaniem może być ciekawy gadżet. Może butelka filtrująca do wody albo kostka Rubika? To uniwersalne rozwiązania, które mogą się spodobać!

Wierzymy, że w 2021 tak jak w poprzednich latach wiele firm będzie chciało przekazać pracownikom paczki na Dzień Dziecka. Praca zdalna nie powinna być tutaj przeszkodą.
Wysłaliśmy już ponad 100 000 paczek dla pracowników zdalnych na różne okazje. Chcemy, żeby 1 czerwca w wielu domach był wesoły pomimo wcześniejszych problemów i trudności!

Zobacz zestawy na Dzień Dziecka!

 

Chcesz skorzystać z takiej usługi dla swojej firmy? 

Zadzwoń: 22 868 04 99

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium