22

[10.07]

a dostawę wyślemy do Ciebie w następny dzień roboczy

 Zapraszamy na zakupy

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Jak dostarczyć paczki świąteczne dla pracowników?
Jak dostarczyć paczki świąteczne dla pracowników?

Chociaż do Bożego Narodzenia, zostało jeszcze trochę czasu, duże świąteczne przedsięwzięcia, jak dostawa paczek dla pracowników na home office, wymagają czasu na ich zaplanowanie!

Wigilia firmowa 2021 może mieć podobny wymiar, jak w zeszłym roku , czyli może to być znów spotkanie online. Z raportu Dailyfruits „Powrót do biura a pandemia Covid-19” wynika, że aż 42% firm obecnie pracujących zdalnie, do biur powróci dopiero w 2022 roku.

Te, które zdecydowały się wrócić do siedzib, często stawiają na pracę hybrydową. Należy wziąć uwagę też na rekrutacje prowadzone w okresie pandemii, gdzie część zatrudnionych osób pracuje z innych miast niż to, w którym znajduje się kwatera główna przedsiębiorstwa.

Dlatego właśnie tak ważnym aspektem planowania aktywności na koniec roku, jest zadbanie o paczki dla pracowników zdalnych. To ważny moment, by podziękować im za rok wytężonej pracy i pozytywnie nastawić przed wyzwaniami, które przyniesie kolejne 12 miesięcy!

Wysyłka paczek dla pracowników - jak to zorganizować?


Zestawy dla pracowników zdalnych dotrą do adresatów na czas pod warunkiem, że za planowanie zabierzemy się z odpowiednim wyprzedzeniem. Ze względu na to, dostawa upominków świątecznych jest złożonym procesem logistycznym, warto postawić na sprawdzone rozwiązania profesjonalnej firmy, która z sukcesem dostarczyła w zeszłym roku paczki na home office do ponad 100 000 pracowników!

Wybierając zestawy świąteczne dla pracowników spośród dostępnych opcji, możemy personalizować zamówienie, dodając na przykład kartkę z życzeniami lub firmowe gadżety. Wszystko po to, by wspierać team spirit i zaangażowanie pracowników!

Po stworzeniu paczki dla pracowników, wysyłka jest naprawdę prosta - jej proces bazuje bowiem na mechanizmach doskonale znanych z zakupów online!

Dostawa upominków świątecznych - jak to działa?

Chociaż wysłanie tysięcy prezentów dla pracowników, wydaje się dużym wyzwaniem, wykorzystując mechanizm znany z e-commerce, znacznie go upraszczamy!
Prześledźmy proces zamówienia krok po kroku:
- Pracownik otrzymuje od pracodawcy, na przykład mailowo, link do strony www, na której znajduje informacje o paczce świątecznej

  • Korzystając z kodu otrzymanego w tej samej wiadomości, zamawia ją za 0 zł z dostawą pod wskazany przez siebie adres
  • Czas na wypełnienie danych adresowych: pracownik może wybrać adres domowy lub adres najbliższych, u których spędza Boże Narodzenie.
  • Wszystkie paczki są dostarczane w ekologicznych opakowaniach, z zachowaniem wszelkich zasad wynikających z obostrzeń związanych z Covid-19.

Dostawa paczek dla pracowników nigdy nie była tak prosta!

Paczki dla pracowników na home office z dbałością o dane osobowe


Istotnym argumentem przemawiającym za wyborem takiego sposobu wysyłki prezentów świątecznych dla pracowników jest dbałość o ich dane osobowe i skrócenie czasu potrzebnego na zawarcie odpowiednich umów o ich przetwarzaniu.

Co więcej, pracownik może wskazać inny adres dostawy, niż ten, którym dysponuje jego pracodawca - zamawianie prezentów na święta przez samych pracowników, korzystających z kodów od pracodawcy, to znacznie bardziej elastyczny sposób niż korzystanie z innych sposobów wysyłki paczek.

W ten sposób, obdarowany może cieszyć się świąteczną niespodzianką, przebywając na Gwiazdkę u rodziny, a nie dopiero po powrocie do domu. Z zawartości takich paczek, oprócz adresata, korzystają często też jego najbliżsi - w końcu wszyscy lubią zjeść coś pysznego, zwłaszcza z okazji świąt. Potwierdza to nasza sonda "Pracodawca wsparciem pracowników na home office" z której wynika, że w przypadku 17% ankietowanych z benefitów na home office takich jak paczki świąteczne korzystały także dzieci, a w 30% korzystała cała rodzina, a nie tylko obdarowany pracownik. 

Spotkanie w gronie rodzinnym jest więc idealnym momentem, by cieszyć się otrzymanym od pracodawcy prezentem!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium