• bok@sendgift.pl
  • +48 22 868 04 99
  • Zapraszamy do kontaktu w godzinach 7:00 – 17:00
Paczki świąteczne dla pracownika – pomysły i inspiracje od Sendgift.pl
Paczki świąteczne dla pracownika – pomysły i inspiracje od Sendgift.pl

Paczki świąteczne dla pracowników to wyraz podziękowania za zaangażowanie przez całe 12 miesięcy. Wybór odpowiedniego prezentu jednak, może nie być prostą sprawą  - zwłaszcza wtedy, gdy musimy zdecydować się na świąteczne upominki dla kilku tysięcy pracowników!

Zebraliśmy najciekawsze inspiracje na temat tego, jakie paczki świąteczne dla pracownika spotkają się z największym entuzjazmem obdarowanych.

Niezwykle istotną kwestią jest pamiętanie o tym, by upominki na home office zamówić z odpowiednim wyprzedzeniem. Kilkumiesięczny zapas czasu pozwoli na skomponowanie paczek, które wzbudzą szeroki uśmiech na twarzy każdego, do kogo dotrą!

Paczki świąteczne ze słodyczami


Dobrej jakości słodycze to idealny prezent na Gwiazdkę! Szukając pomysłu na paczki świąteczne do 100 zł, dobrze rozejrzeć się w opcjach opartych na słodkościach.

Czekolady premium, pierniczki w gorzkiej czekoladzie, a do tego - klasyczne kakao i bakalie. W ten sposób, pracownicy otrzymujący paczki na home office, mogą cieszyć się ulubionymi smakami w świątecznej atmosferze. Warto dodać, że z dobrodziejstw paczki ze słodyczami, korzystają nie tylko obdarowani, ale też całe ich rodziny! Dzieci chętnie sięgną po czekolady mleczne, dorośli - partnerzy lub rodzice pracownika, chętniej wybiorą suszone owoce, pierniczki, kakao lub gorącą czekoladę.

Słodkości z paczki mogą stać się też częścią świątecznych wypieków! Suszone owoce, miód, czy bakalie, są ważnym składnikiem ciast chętnie pieczonych na Boże Narodzenie! Otrzymany od pracodawcy upominek pomoże zaplanować wspólny czas z bliskimi - a cóż jest bardziej przyjemnego niż wspólne pieczenie pyszności na Gwiazdkę?

Paczki świąteczne z winem


Wino to uniwersalny podarunek! Często, zastanawiając się, co podarować w prezencie, sięgamy właśnie po ten trunek. Zastanawiając się, jak skomponować paczki świąteczne do 200 zł, warto pomyśleć właśnie o zestawach z winem!

Jakie wino wybrać? Dobrym rozwiązaniem jest sięgnięcie po klasykę - na przykład czerwone wino półwytrawne.

Paczki świąteczne na home office z winem, dobrze uzupełniają słodkie dodatki - czekoladki, owoce w czekoladzie lub suszone owoce.

Taki zestaw z pewnością pozwoli zrelaksować się po intensywnej końcówce roku.

Paczki świąteczne z rozgrzewającymi napojami


Szukając inspiracji na upominki dla pracowników zdalnych, dobrze sięgnąć po to, co najmocniej kojarzy się z Bożym Narodzeniem: rozgrzewające napoje.

Dobrze, jeśli paczki dla pracowników zawierają wybór dobrej jakości herbat, kawy, kakao, czekoladę do przygotowania jej na gorąco. Dzięki temu, obdarowany może cieszyć się spokojnym wieczorem w gronie najbliższych, popijając ulubiony napój! Zimowa aura, śnieg za oknem i kubek ulubionej herbaty lub kawy - nie ma przyjemniejszego sposobu na spędzenie grudniowych wieczorów! Tego typu prezenty dla pracowników to gratka nie tylko dla nich samych - nie od dzisiaj wiadomo, że podstawowym sposobem ugoszczenia bliskich i przyjaciół, jest zaproponowanie im kawy lub herbaty.

Upominki dla pracowników zdalnych - zamów do domu!

Czasami trudno zdecydować się na jedną wersję paczki świątecznej dla pracownika. Kilka opcji do wyboru, w zależności od preferencji i upodobań? Nic prostszego! Korzystając z doświadczenia profesjonalnej firmy i dedykowanej platformy do zamawiania upominków dla pracowników, łatwo dostosowywać prezenty do tego, co lubią pracownicy!

Zamiast skomplikowanego logistycznie procesu dostosowania konkretnych zestawów do nazwisk na liście płac, wygodniej jest przekazać pracownikom kody i link do strony www, na której można wybrać tę paczkę dla siebie. Koneserzy wina chętnie sięgną po upominki z winem, miłośnicy czekolady - po coś słodkiego, dbający o zdrowie - po paczki zawierające suszone owoce. Kod otrzymany od pracodawcy pozwoli zamówić wybrany prezent za 0 zł, z dostawą pod dowolny, wskazany adres.

W ten sposób, paczki dotrą do nawet do tych pracowników, którzy spędzają Boże Narodzenie poza miejscem zamieszkania, na przykład u rodziny. Towarzystwo bliskich z pewnością uprzyjemni delektowanie się pysznościami otrzymanymi w świątecznej przesyłce!

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium