Pytania i odpowiedzi

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Jeżeli złożysz zamówienie do godziny 17.00, otrzymasz je w ciągu 24h (duże miasta, gdzie realizujemy je własnym transportem) lub w ciągu 48h, jeżeli zamówienie jest realizowane kurierem DPD. Czas realizacji zamówienia można sprawdzić w zakładce Dostawa wpisując kod pocztowy miasta. pakujemy i wysyłamy tego samego dnia, następnego po zamówieniu.  Zamówienia z piątku, soboty i niedzieli są pakowane i wysyłane w niedzielę. 

Uwaga: Zamówienia do mniejszych miejscowości realizowane kurierem zewnętrznym DPD złożone od środy od 17.00 do niedzieli do 17.00 będą wysyłane w poniedziałek. Zamówione produkty otrzymasz we wtorek.

 

Jakie są sposoby dostawy?

Dostawy realizujemy na terenie całej Polski - własnym transportem lub kurierem DPD. Sposób dostawy jest uzależniony od adresu dostawy. Sposób dostawy można sprawdzić w zakładce Dostawa wpisując kod pocztowy miasta. 

Każdy samochód jest przystosowany do transportu żywności. Zabudowa izotermiczna posiada odpowiedni atest PZH, co zapewnia odpowiednią temperaturę transportu przez cały rok.

 

Czy dostawy realizujecie na terenie całej Polski?

Tak dostawa jest realizowana na terenie całej Polski.

 

Potrzebuję otrzymać owocową paczkę już dziś, czy jest to możliwe?

Prosimy o kontakt telefoniczny, postaramy się pomóc.

W jakiej temperaturze przechowywać paczkę u siebie w domu?

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze skrzynki jak najszybciej trafiały do Państwa, a produkty były świeże i najwyższej jakości. Jednak jeżeli zachodzi potrzeba krótkiego przechowania paczki, najlepiej to zrobić w ciemnym i suchym miejscu. Po otrzymaniu paczki warzywa można przechowywać w lodówce, jednak nie zalecamy tak przechowywać owoców. Rekomendujemy przechowywać je w temperaturze pokojowej, gdzie podczas naturalnego procesu dojrzewania ich właściwości smakowe będą najlepsze. Dotyczy to zwłaszcza owoców cytrusowych, których nie należy schładzać do temperatury, jaka jest w lodówce.

 

Jaki jest okres przydatności do spożycia?

Okres przydatności do spożycia jest uzależniony od zawartości zamówienia oraz stopnia dojrzałości owoców i warzyw. Wynosi on od kliku dni do kilku tygodni w przypadku cytrusów.

 

Czy mogę zamówić skrzynkę na prezent i wysłać ją na czyjś adres?

Oczywiście, jest to możliwe. W procesie zamówienia, oprócz adresu Zamawiającego proszę podać inny adres wysyłki.

 

Skąd pochodzą owoce i warzywa?

Polskie owoce sezonowe: jabłka, gruszki, czereśnie, truskawki, śliwki, morele, maliny pochodzą od naszych sprawdzonych dostawców, z niektórymi z nich współpracujemy już od 10 lat. Owoce, które nie są uprawiane w Polsce importujemy od zagranicznych partnerów. Wybieramy najlepsze i najsłodsze odmiany. Gwarantujemy wysoka jakość i świeżość owoców i warzyw.

 

Jak są transportowane owoce i warzywa? Czy nie zgniotą się w trakcie transportu?

Owoce i warzywa pakujemy do specjalnie zaprojektowanych, kartonowych skrzynek, które chronią towar przed zgnieceniem.

 

W jaki sposób otrzymam fakturę lub paragon za zamówienie?

Faktura lub paragon będą wysyłane drogą elektroniczną.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium