Paczki dla pracowników na Wielkanoc
Paczki dla pracowników na Wielkanoc

Wiele wskazuje na to, że święta wielkanocne znów spędzimy w cieniu obostrzeń spowodowanych pandemią, a wiele firm wciąż będzie pracować w trybie homeoffice. Można jednak zrobić coś, aby Wielkanoc była radosna. Warto sięgnąć po sprawdzony pomysł na prezent jakim jest wysyłka paczek dla pracowników zdalnych.

Wręczanie upominków pracownikom i firmowe spotkania przy jajeczku to popularne sposoby na celebrowanie świąt wielkanocnych. Teraz jednak trzeba dostosować swoje plany do dostępnych możliwości. Wiele spotkań przeniesie się do świata online. Wciąż jednak można przekazać swojemu zdalnemu zespołowi prezent, który będzie realnym wsparciem i pokazaniem, że doceniamy wkład każdego pracownika w rozwój naszej organizacji.

Paczki dla pracowników zdalnych – co na Wielkanoc?

W ofercie na święta wielkanocne pojawiają się oczywiście tradycyjne zestawy upominkowe z kawa, herbatą winem i akcentami świątecznymi jak okolicznościowa czekolada czy psikawka na lany poniedziałek.  Jednak oprócz tego stawiamy także na kreatywne podejście do tego zagadnienia.

Szczególnie polecamy Zestaw do rzeżuchy, który umożliwi samodzielnie zasadzenie i uprawianie rośliny, aby wyrosła na święta. Dbanie o swoją własną uprawę to forma zabawy, oderwania się od codzienności, ale jednocześnie element przygotowań do świąt, który może być obecny w każdym domu. W paczce znajduje się wszystko co będzie potrzebne – nasiona, podłoże, odpowiednia skrzynka z pojemnikiem pełniącym funkcję doniczki, a nawet spryskiwacz. Dołączyliśmy także instrukcję, w jaki sposób obchodzić się z zestawem, aby uprawa była udana.

Firma może dostarczyć pracownikowi także zestaw produktów na wielkanocną sałatkę jarzynową według przepisu Szymona Czerwińskiego z MasterChef. W ten sposób pracodawca dosłownie zapewni pracownikom produkty na wielkanocny stół – to realne, namacalne wsparcie, a nie tylko bon czy voucher.

Wierzymy, że podobnie jak przed Bożym Narodzeniem, wysyłka paczek dla pracowników zdalnych z okazji świąt wielkanocnych poprawi nastroje, sprawi wiele radości i będzie miłym wspomnieniem, które pozostanie w pamięci obdarowanych na dłużej.

Chcesz poznać naszą ofertę na wielkanocne zestawy dla pracowników?

  

Zadzwoń:

22 868 04 99

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium