• bok@sendgift.pl
  • +48 22 868 04 99
  • Zapraszamy do kontaktu w godzinach 7:00 – 17:00
Paczki dla pracowników na Boże Narodzenie 2023 – co nowego w naszym katalogu?
Paczki dla pracowników na Boże Narodzenie 2023 – co nowego w naszym katalogu?

Okres poprzedzający święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy lawinowo wzrasta zapotrzebowanie na paczki świąteczne dla pracowników. To właśnie w grudniu obdarowywanie upominkami cieszy się największą popularnością i wtedy realizujemy najwięcej projektów. Jak co roku przygotowaliśmy na ten czas katalog zestawów, który pokazuje dostępne możliwości. Na co zwrócić uwagę w tym roku planując akcję świąteczną?

W katalogu znajdziesz wiele produktów dobrze znanych z poprzednich lat - chrupiące pierniki, polskie miody, sprawdzone wina, gorzką czekoladę. Nie zabrakło także nowych produktów, często od lokalnych polskich dostawców takich jak nasz dostawa kawy - Mała Palarnia. 

Żeby urozmaicić skład standardowych paczek złożonych głównie z artykułów spożywczych sięgnęliśmy także po wiele gadżetów kojarzących się ze świętami. Charakterystyczne grube skarpety, kalendarze na nowy rok, a nawet książki. 

Prezenty dla pracowników 2023 – jakie zestawy można zamówić?

Katalog z ofertą na paczki świąteczne dla pracowników 2023 należy traktować jako zbiór inspiracji. Zaprezentowaliśmy w nich 30 przykładowych zestawów zawierających wiele różnych produktów. Zestawy różnią się zawartością oraz ceną.

Wśród wszystkich naszych propozycji można wyszczególnić:

  • Paczki z produktami spożywczymi takimi jak kawa, herbata, czekolada, miód, praliny;
  • Paczki z winem;
  • Paczki dziecięce z książeczkami, grami planszowymi, zdrowymi przekąskami;
  • NOWOŚĆ 2023 – paczki kosmetyczne.

Zobacz wszystkie możliwości – pobierz katalog paczki świąteczne 2023

Paczki dla pracowników 2023 – personalizacja prezentów

Do wybranego zestawu można dobrać wariant opakowania, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. W ofercie dominują ekologiczne rozwiązania. Standardem jest karton gładki lub wykonany z wielowarstwowej tektury ryflowanej w naturalnym szarym kolorze.  Można również zdecydować się na ryflowany karton w kolorze czarnym, opakowanie z okienkiem, a także najbardziej wyszukany karton premium zamykany na magnes.

Żeby prezenty dla pracowników były wyjątkowe oferujemy szerokie możliwości personalizacji upominku. Nasz dział graficzny przygotuje dla Państwa indywidualną kartkę z życzeniami dla pracowników, okolicznościową świąteczną naklejkę albo ozdobną rafię.

Jeśli chcesz na opakowaniu może pojawić się firmowe logo.
Przy dużych nakładach oferujemy indywidualne nadruki na kartonach lub logotyp w postaci firmowego logo jako stempel wykonany za pomocą technologii hot-stamping.

Paczki dla pracowników 2023 – jak wysyłamy?

Prezenty dla pracowników możemy dostarczyć do siedziby firmy znajdującej się w jednej lokalizacji albo rozesłać do wielu siedzib na terenie całej Polski. Dla firm pracujących zdalnie lub hybrydowa na pewno atrakcyjną opcją będzie wysyłki paczki bezpośrednio do miejsca zamieszkania. Dzięki platformie sendgift to bardzo proste. Wystarczy przekazać pracownikom indywidualne kody umożliwiające zamówienie na stronie. Korzystając z kodów każdy pracownik zamówi paczkę na wskazany adres albo do paczkomatu. Od 2020 roku w ten sposób przekazaliśmy tysiące upominków!

 

Chcesz wiedzieć więcej o ofercie świątecznej 2023?

Skontaktuj się z nami!

 Napisz do nas: 
zapytania@sendgift.pl

 Masz pytania? Zadzwoń: 
+48 502 327 569

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium