• bok@sendgift.pl
  • +48 22 868 04 99
  • Zapraszamy do kontaktu w godzinach 7:00 – 17:00
Wielkanocne upominki dla pracowników
Wielkanocne upominki dla pracowników

Święta wielkanocne to dobry czas dla pracodawców na wzmacnianie pozytywnych relacji z pracownikami. Pomóc w tym mogą upominki świąteczne. Z roku na rok rośnie liczba firm, które planują obdarować pracowników nie tylko z okazji świąt Bożego Narodzenia, ale również na Wielkanoc. Teraz to szczególnie ważne, szczególnie tam, gdzie od miesięcy zespoły pracują zdalnie i ludzie nie mają ze sobą bezpośredniego kontaktu.

Zestaw upominkowy na Wielkanoc to forma docenienia pracownika, wzmacniania więzi z firmą i podziękowania za dotychczasowy wkład w realizację celów biznesowych organizacji. Takie działania często są finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.

Co podarować pracownikom?

Zdania na ten temat są podzielone. Do tej pory można było znaleźć zarówno zwolenników koszy prezentowych czy zestawów upominkowych, jak również bonów, voucherów czy wpłaty gotówki na konto. Wydaje się, że w tym roku atrakcyjniejszą formą będą fizyczne prezenty. W wielu firmach, gdzie kontakt między pracownikami jest utrudniony, a spotkania odbywają się na ekranie komputera, często wysłanie paczki z prezentem jest jedynym fizycznym kontaktem pracodawcy z pracownikiem. Z tego powodu wiele osób szczególnie docenia takie autentyczne, namacalne wsparcie.

Najlepszym przykładem na poparcie tej tezy jest duża popularność zestawów prezentowych, które trafiły do 70 000 pracowników w całej Polsce.

Zobacz opinie firm o paczkach świątecznych >>

Co może zawierać zestaw upominkowy?

Najczęstszym wyborem są świeże owoce, bakalie, kawa, herbata, słodycze, wino. Z takich produktów można stworzyć wiele zestawów dopasowanych do indywidualnych potrzeb oraz dostępnego budżetu. Oprócz samego wyboru najlepszej opcji, pewnym wyzwaniem wydaje się również logistyka. Za sprawą pracy zdalnej często pracownicy rozrzuceni są po całej Polsce.  Jak szybko i łatwo przekazać ich adresy do i sprawnie dostarczyć przesyłki? Mamy na to gotowe rozwiązania, które doskonale sprawdziły się podczas realizowania zamówień na paczki świąteczne w grudniu 2020.

 

Nie tylko czekoladki – zdrowo na home office

Święta kojarzą się często z okolicznościowymi słodyczami. Czekoladowe jajko albo zając to oczywiście lubiany akcent, który pojawia się w wielu zestawach wielkanocnych. Można jednak wybrać alternatywną drogę. Święta mogą być okazją do dostarczenia świeżych warzyw i owoców, z których przygotowane zostaną potrawy na wielkanocny stół. Wspieranie zdrowia i odporności pracowników i ich rodzin to ważne zadanie pracodawcy, a podarowanie żywności na święta to jeden ze sposobów, żeby zrealizować to zadanie w praktyce. Zwłaszcza jeśli w biurze pracownik był przyzwyczajony do regularnych owocowych dostaw jeszcze przed wybuchem pandemii. 

Jak widać możliwości jest dużo.

Prezenty świąteczne najlepiej spersonalizować dodając firmowy gadżet, kartę świąteczną albo inną rzecz, która pozwoli wyróżnić upominek i uczynić go wyjątkowym.

Chcesz poznać naszą ofertę na wielkanocne zestawy dla pracowników?

  

Zadzwoń:

22 868 04 99

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium