Owocowe wsparcie dla pracownika – także tego, który zachorował!
Owocowe wsparcie dla pracownika – także tego, który zachorował!

Od dawna podkreślamy, że skład zestawów produktów w Dailyfruits Home nie jest przypadkowy. Świeże owoce, cytrusy, rozgrzewające herbaty, przyprawy, soki – to wszystko elementy, które mają za zadanie wspierać zdrowie i odporność pracowników. Żeby uniknąć wielu chorób i infekcji dobrze jest także uprawiać sport, spać przynajmniej 8 godzin dziennie, a także często myć i dezynfekować ręce. Jednak te proste sposoby nie dają gwarancji, że wszyscy będziemy zdrowi. Absencje w pracy są normalną rzeczą. A pracowników na zwolnieniach chorobowych albo przebywających na kwarantannie też warto wspierać!

Nikt nie chce być pozostawiony samemu sobie. Rozumie to co raz więcej pracodawców. I chociaż najczęściej dajemy prezenty korzystając z jakiejś okazji – szczególnie świąt – inne okoliczności też są dobre, aby zrobić coś dobrego dla innych i pokazać, że firma nie jest obojętna wobec swojego pracownika i jego samopoczucia.

Dlaczego właśnie teraz warto wspierać swoich pracowników?

Początek roku to często okres spadku nastroju czy przygnębienia. Życie od wielu tygodniu w cieniu restrykcji i ograniczeń, brak słońca, nieprzyjemna pogoda – te wszystkie elementy mogą się przełożyć na gorsze samopoczucie. Nieprzypadkowo przyjmuje się, że tak zwany Blue Monday, czyli najsmutniejszy dzień w roku przypada 18 stycznia 2021. A co jeśli dodatkowo przytrafi się nam przeziębienie lub infekcja wirusowa? Paczka-niespodzianka od pracodawcy może być tym, co poprawi nastrój i zostanie zapamiętane na długo!

Jeśli myślisz o konkretnym wsparciu dla osób w swojej firmie, które przebywają na zwolnieniu i dochodzą do zdrowia pamiętaj, że możemy przygotować dla Ciebie ciekawą ofertę. 

Poznaj szczegóły

Szukasz benefitów, które zwiększą zadowolenie pracowników, pomogą w integracji zespołu i zmotywują do działania? 

Zobacz też jak zorganizować wspólne gotowanie na home office

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium