• bok@sendgift.pl
  • +48 22 868 04 99
  • Zapraszamy do kontaktu w godzinach 7:00 – 17:00
O nas
Sendfift.pl to sprawdzona firma, która dostarcza upominki dla pracowników.
 

Specjalizujemy się w tworzeniu zestawów prezentowych, konfekcjonowaniu oraz dystrybucji prezentów firmowych. W trakcie pandemii Covid-19 zaczęliśmy dystrybuować paczki z owocami i innymi zdrowymi produktami, które wiele firm wysłało jako benefit na home office i wsparcie swoich pracowników. Później zrealizowaliśmy setki zamówień na paczki świąteczne na Boże Narodzenie oraz święta wielkanocne.

W 2020 roku wysłaliśmy ponad 100 000 paczek. 

Korzystamy ze sprawdzonego zaplecza logistycznego. Posiadamy własne magazyny w największych polskich miastach, własną flotę samochodową oraz kontakty z dostawcami rozmaitych produktów w tym ekologicznych, kraftowych, produktów premium niedostępnych w sklepach. Od ponad 10 lat współpracujemy z polskimi sadownikami i importerami owoców. 

Od początku naszym priorytetem był wysoki poziom obsługi oraz jakość oferowanych produktów. Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami. Zapewniamy świeże produkty prosto do twojej kuchni.

Do niedawna obsługiwaliśmy głównie duże firmy, które zamawiają owocowe skrzynki dla pracowników w biurach i zakładach pracy. Wychodząc na przeciw potrzebom stworzyliśmy usługę, dzięki której pracodawcy mogą zamówić owoce i warzywa dla swoich pracowników pracujących w domu. Paczki dla pracowników mogą zawierać wiele produktów. W starannie przygotowanych zestawach znajdziecie na przykład, kawę, herbatę, bakalie, gorzką czekoladę, miód, konfitury i inne przetwory, świeże owoce i owoce suszone, soki tłoczone a także firmowe gadżety, gry czy inne rzeczy, którymi pracodawca chce obdarować swój zespół. 

Tworzymy także kreatywne zestawy tematyczne. Na przykład zestawy składników razem z przepisem na wybrane dania czy zestawy do samodzielnej, domowej uprawy ziół. 

Dostawy paczek od sendgift.pl to gwarancja bezpieczeństwa jakości o profesjonalnej obsługi. Wysyłka paczek dla pracowników przebiega szybko i sprawnie. 

Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów. Wszystkie produkty, chłodnie, sortownia czy flota samochodowa spełniają wszystkie normy sanitarne i podlegają ścisłej kontroli Inspekcji Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych oraz Inspektoratu Sanitarnego.

Paczki na święta  wysyłaliśmy w imieniu wielu firm. Tylko w grudniu 2020 z naszych magazynów wyjechało ponad 70 000 paczek!

 

Zaufali nam między innymi:

 

do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium